תקנון

האמור בתקנון זה ובאתר כולו מתייחס באופן שווה לבני שני המינים ,והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד .תקנון זה בא להסדיר את היחסים בין האתר לבין הגולשים באתר ,בין אם הם אדם פרטי ,חברה ,תאגיד או כל גוף שהוא (להלן ”הגולש”). בעצם השימוש באתר ובמדוריו השונים ,מצהיר הגולש כי הוא מקבל על עצמו את תקנון האתר ,כולל הרישא והסיפא שלעיל ומסכים להם באופן מוחלט .אם הגולש אינו מסכים לתנאי השימוש כולם או חלקם ,אין הוא רשאי לעשות באתר כל שימוש. התכנים באתר נועדו לספק מידע כללי בלבד ואינם מהווים בשום אופן ייעוץ מקצועי כלשהוא.

אתר www.studiofe.co.il (להלן “האתר”), הינו אתר ברשת האינטרנט המנהל חנות וירטואלית ומציע ללקוחותיו מידע ומכירת מוצרים (כלים, ריהוט , אקססוריז וכדומה) (להלן” השירותים) . האתר הינו בבעלות אף. אי. סטודיו למתכת בע”מ (להלן החברה.(

כל הרוכש שירותים ו/או מתעתד לרכוש ו/או לקבל מידע באמצעות האתר ו/או מי שגולש באתר ומשתתף בפעילות המוצעת באמצעות האתר מצהיר ומתחייב כי קרא את התקנון ומסכים להוראותיו.

 

תנאי השימוש באתר,   רכישת שירותים וקבלת מידע

רשאי לקנות באתר כל אדם מעל גיל 18 שנים או תאגיד רשום בישראל ,המחזיק כרטיס אשראי בר תוקף אשר הונפק בישראל מאחת מחברות האשראי הפעילות ,או תאגיד רשום בישראל.

זכותו של הרוכש לקבלת שירותים תתקבל בתנאי שנתמלאו כל התנאים הבאים:

  1. ניתן אישור לביצוע העסקה מחברת האשראי.
  2. המען בו יש לספק את השירות נמצא במפת החלוקה של החברה, אלא אם כן סוכם על איסוף עצמי.
  3. הרוכש הרוכש הינו בעל תא דואר אלקטרוני אישי ברשת האינטרנט.
  4. הזמנתו של הרוכש לקבלת שירותים תתקבל בתנאי שנתמלאו כל התנאים הנ”ל.

 

 

 

 מחירים ,שירותים וביצוע הזמנה

פעולות המתבצעות באתר יהיו אך ורק למטרת קבלת מידע ו/או שירותים או הזמנת מוצרים. אין לעשות שימוש באתר לכל מטרה אחרת. 

לפני ביצוע ההזמנה באתר ”fe סטודיו למתכת“ כל גולש מחויב להירשם לבסיס הנתונים של האתר .הגולש יתבקש להזין שם מלא ,כתובת מספר טלפון וכתובת. בנוסף ,הגולש יתבקש לבחור לעצמו שם  , דיוור פרסום מfe-  דואר אלקטרוני,המהווה אישור לקבלת משתמש וסיסמא. בזמן ביצוע ההזמנה ,הגולש יתבקש למסור את פרטי כרטיס האשראי שבאמצעותו יבצע את הקנייה וכן את מספר תעודת הזהות של בעל כרטיס האשראי. פרטי כרטיס האשראי ומספר תעודת הזהות אינם נשמרים במאגר הנתונים של האתר. אם הגולש אינו מעונין למסור את פרטי כרטיס האשראי יוכל לבצע רכישה טלפונית דרך נציג שירות. באתר ”fe סטודיו למתכת” מצולמים מוצרים שונים. התמונות נועדו להמחשה בלבד. ליד כל פריט מוצג מחירו בשקלים. משתמש באתר יכול להוסיפו לעגלת הקניות, לאחר שבדק את צבעיו, גודלו ומחירו. בסיום ההזמנה יש לאשר את ההזמנה בקופה. במקרה שבוצעה הזמנה למוצר המוצג באתר והתברר כי המוצר אזל ,החברה מתחייבת להודיע באמצעות דואר אלקטרוני או טלפונית ללקוח על החוסר בפריט, ושומרת לעצמה את הזכות להציע חלופה למוצר בצבע, גודל או מוצר חלופי. במידה והלקוח יאשר את ההזמנה בדואר אלקטרוני או טלפונית, ההזמנה תבוצע. במידה ולא, ההזמנה תבוטל ויימחקו פרטי כרטיס האשראי. במידה והלקוח יהיה מעוניין להמתין לחזרת המוצר למלאי ,הזמנתו תמתין עד אשר יחזור הפריט למלאי והוא יקבל על כך הודעה מתאימה. המשלוח יבוצע מהר ככל האפשר, בין 7-21 ימי עבודה מרגע אישור ההזמנה. במידה ובוצעה הזמנה מיוחדת, מועד האספקה יקבע מול שירות הלקוחות בנפרד.   

בעת ביצוע הזמנה לרכישת שירותים באמצעות האתר יידרש הרוכש להזין במערכת פרטים אישיים: שם מלא ,כתובת מספר טלפון וכתובת; פרטי ההזמנה ,פרטי כרטיס האשראי. בעלי האתר ו/או מי מפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם אינם אחראים לטעות הנעשית על ידי הרוכש בעת הקלדת הפרטים. כמו כן, הנ”ל לא יהיו אחראים במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי למקרה שבו חלה טעות בפרטי הזמנה באמצעות הטלפון.   

הקלדת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מוסרי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר ו/או לבעלי האתר ו/או למי מפעיליו ו/או למי ממנהליו ו/או שעלולים להיגרם לאתר ו/או לבעלי האתר ו/או למי מפעיליו ו/או למי ממנהליו ו/או למי מטעמם.

בנוסף, כל גולש מחויב להירשם לבסיס הנתונים של האתר. הגולש יתבקש לבחור לעצמו שם, דיוור פרסום דואר אלקטרוני, המהווה אישור לקבלת משתמש וסיסמא. 

בהתאם למקובל בסחר SSL פרטי הפעולה באתר, לרבות פרטי ההצעה ופרטי הרוכש, יועברו באמצעות פרוטוקול אבטחה מוצפן אלקטרוני, למחשב עיבוד הנתונים של החברה. פרטים אלו לא יועברו על ידי החברה ומפעילי האתר לגורמים חיצוניים, למעט לחברת כרטיסי האשראי, וזאת רק על מנת להשלים את פעולות הרכישה שבוצעה על ידי הרוכש.

החברה משאירה לעצמה את הזכות להשתמש בפרטים שימסור הרוכש לצורך ניתוח מידע סטטיסטי. בכל מקרה כזה, הנתונים לא ייוחסו אישית למבצע הפעולה ולא יזהו אותו בדרך כלשהיא.

החנות תהא רשאית לשלוח למבצעי הפעולות דואר אלקטרוני ולפנות אליהם בכתב או בעל פה בכל מידע בדבר מבצעים של החברה, חידושים באתר פרסומות מגופים מסחריים נבחרים וכיו”ב, אלא אם יודיע הרוכש בכתב כי אינו מעוניין בכך.

תשלום בגין השירותים התשלום מתבצע באמצעות כרטיסי אשראי, והחיוב מתבצע בשקלים. כל המחירים באתר כוללים מע”מ. סך הסכום המחויב יופיע בעגלת הקניות, לאחר אישור ההזמנה ויכלול את כל הפריטים שהוזמנו ויפורטו דמי המשלוח המתאימים להזמנה. פרטי כרטיס האשראי יועברו באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים, אם בכל זאת בחר המשתמש שלא למסור את פרטי כרטיס האשראי ניתן להזין את פרטי ההזמנה לצורך יצירת קשר טלפוני, על מנת להעביר את פרטי כרטיס האשראי. אישור ההזמנה וביצועה מותנים בקבלת אישור לעסקה מחברת האשראי. במידה ואין אישור לביצוע העסקה, החברה תיידע את הגולש ובאחריותו לפנות אל חברת האשראי או אל הבנק על מנת לדאוג למסגרת האשראי המתאימה. במידה ולא הסדיר הגולש את מסגרת האשראי, רשאית החברה לבטל את העסקה.  

מדיניות משלוחים ואספקת מוצרים 

המשלוחים יבוצעו לאזורים בתוך ישראל, למעט ישובים בודדים, אליהם לא נוכל להגיע ומולם יעשה תיאום טלפוני לאופן הגעת המוצר.  במידה ויבחר הגולש באפשרות איסוף עצמי של הפריט ממחסני החברה, לא יחויב הגולש בדמי משלוח . מחירי המשלוח מוגדרים באתר. לא ניתן לבחור באפשרות איסוף עצמי במידה וההזמנה בוצעה והפריט כבר נשלח. במידה והלקוח מעוניין לאסוף את הפריט ממחסני החברה, באחריותו לתאם את איסוף המוצרים עם החברה. במקרה של משלוח באמצעות שליח עד הבית, המשלוח יתבצע לכתובת שנמסרה בתהליך הרישום, אלא אם צוין אחרת. במידה והכתובת הנמסרת היא לבית עסק, יש לציין את שם בית העסק בהזמנה. אספקת המוצרים הנעשית על ידי חברת המשלוחים, ותהיה בהתאם לתקנון ולתנאי האספקה של חברת המשלוחים, ותחייב את המזמין. במידה והאספקה מתעכבת או אינה מתאפשרת, מכל סיבה שהיא (מצב בטחוני, מזג אויר וכד’), החברה תמצא פתרון חלופי המקובל על שני הצדדים. החברה תקבל את ההחלטה הסופית בנוגע לביטולו של כל משלוח. החברה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן מעת לעת, בהתאם לצורך, את מחירי המשלוחים.   

החזרת מוצרים וביטול הזמנות 

ניתן לבטל הזמנה שנעשתה באתר האינטרנט, למעט הזמנות מיוחדות כמפורט למטה, כל עוד לא נשלחו המוצרים על ידי החברה או מי מטעמה אל הכתובת שנמסרה. ההודעה על ביטול ההזמנה תיעשה טלפונית. מוצר אשר הגיע לבית הלקוח ולא נעשה בו שימוש והוא שלם באריזתו המקורית ,ניתן להחזיר לחברה תוך 14 יום, באופן עצמאי אל מחסני החברה, או על ידי משלוח שישולם ע”י הלקוח. האחריות להחזרת המוצר בשלמותו, באופן תקין חלה על הלקוח המזמין.  עמלת סליקה וביטול 5% כרטיס האשראי אשר חויב בעסקה, יזוכה במחיר המוצר המוחזר בניכוי. לא יזוכו דמי המשלוח אשר שולמו. במידה ובוצעה הזמנה עבור מוצר מיוחד, שבו המזמין ביקש כי ייעשו שינויים מיוחדים במוצר, עבורו בלבד, או הזמנת מוצר אשר בשוטף, לא תהיה אפשרות להחזיר מוצר זה, בהתאם לחוק להגנת הצרכן.   

 

אחריות

הגבלת אחריות החברה שואפת לכך שכל מוצריה יהיו תקינים ובאיכות הגבוהה ביותר. יחד עם זאת, מכיוון שרבים מהמוצרים נעשים בעבודת יד, ייתכנו מקרים בהם קיים ליקוי כלשהוא באי אלו מהמוצרים. במקרה כזה, זכאי הרוכש לפנות לחברה ולהתריע על כך. החברה תבדוק את התלונה, יחד עם יצרן המוצר ותהא רשאית להחליף את המוצר הלקוי במוצר זהה או לזכות את הקונה בסך התמורה ששולמה על אותו המוצר, לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה.  

החברה לא תהיה אחראית על כל נזק שעלול להיגרם כתוצאה משימוש בלתי הולם או שגוי במוצרים.

התמונות באתר מיועדות להמחשה בלבד. יודגש, כי ייתכנו הבדלי בצבעים או שינויים אחרים בין מראה המוצר בתמונה לבין המוצר במציאות. 

החברה אינה אחראית על מוצרים שהתקנתם תלויה בקונה ושניזוקו כתוצאה מהתקנה לא נכונה.

בכל מקרה חובת החנות, תחת כל עילה משפטית שהיא, בגין מוצרים הנזכרים בסעיף זה לא תעלה מעבר לגובה התמורה ששולמה בפועל על המוצר/השירות שהוזמנו ע”י הרוכש.

 

 

 

בעלות ושמירה על זכויות 

רוכש ו/או גולש ו/או כל צד ג ‘ המבצע פעולות באתר, אינו רשאי: לשנות, לפרסם, לשדר, להעביר או לקחת חלק בהעברה או מכירה; או להשתמש באתר או בחלק ממנו לשם יצירת יצירה; או לנצל את האתר, ו/או את תוכנו של האתר, כולו או חלקו למטרה כלשהי – למעט המטרה ,שלשמה נוצר האתר .החברה מתירה למשתמש להוריד נתונים למחשבו האישי לצורך שימוש אישי בלבד שאינו מסחרי. היתר זה כמו גם כל פעולה חוקית אחרת באתר, אין בהם כדי להקנות למשתמש זכות קניינית כלשהי במידע האמור בפרט ובאתר ובתוכנו של האתר בכלל. 

האתר מכיל קישורים ”לינקים“ לאתרים אחרים ברשת האינטרנט. החברה מספקת לינקים אלו לנוחות בלבד ואין היא נושאת באחריות למידע המופיע בהם או באתרים אחרים המקושרים אליה, לתוקפם ולחוקיותם. רוכש המבקש לעשות שימוש בלינקים אלו, עושה זאת על אחריותו בלבד. 

החברה תהא רשאית לסגור את האתר, לבטל שירותים או לצמצמם. כמו כן, תהא החברה ראשית לשנות את תקנון האתר מעת לעת. כל מחלוקת שתתגלע בין רוכש ו/או גולש באתר לבין החברה, הנוגעת לרכישה או כל פעילות אחרת באתר האינטרנט, תתברר בישראל בבתי המשפט בתל-אביב בלבד.    

החנות ו/או בעלי האתר ו/או מקימיו ו/או מי מפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם אינם אחראים לכך שהשרת אשר באמצעות עובד האתר יהיה נקי מוירוסים או מרכיבים או אלמנטים זרים אחרים אשר עלולים לפגוע או לפגום במחשב האישי של הרוכש או בציוד אחר של הרוכש כאשר הוא נכנס ו/או מזמין או שירותים ו/או משתמש באתר. כמו כן, החנות לא תישא באחריות לפעילות בלתי חוקית באתר שנעשית על ידי רוכש כלשהו או צד ג ‘כלשהו שאינו בשליטה של החברה. החברה תהא רשאית להפסיק או למנוע את התקשרות או הגישה של רוכשים לכל חלק שהוא באתר או באתר כולו בכל שלב.

שיפוי ופיצוי בגין שימוש בלתי ראוי באתר כל העושה שימוש בלתי ראוי באתר מתחייב לשפות ולפצות את החנות ו/או בעלי האתר ו/או מקימיו ו/או מי ממפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם בגין כל תביעה ו/או הוצאה ו/או נזקים מכל מין וסוג כלשהו כולל הוצאות משפטיות, אשר ייגרמו לחברה/ או בעלי האתר ו/או מקימיו ו/או מי ממפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם.