נעים מאד. מיקי מן. מעצבת.  אני אוהבת לחקור עולמות ויזואלים, לפרק אסתטיקה לטכניקה, לזהות צורך, לפתור בעיות, לראות את העתיד. מתכת היא הנחת היסוד בבסיס כל העבודות שלי. fe המותג שבניתי, הוא בית לעיצוב, ומעבדה למחקר מתכת. כבוגרת האוניבריטה הטכנולוגית TUDelft, עם MA באדריכלות , אני מצמיחה עיצוב מתוך חוכמת ההנדסה. נשארת על קו התפר בין עיצוב לאומנות, בין יופי ופונקציונליות.

מתוך נסיון לעודד צרכנות ראויה, fe לוקחת את אותם הפריטים המשמשים אותנו ביום יום, ומעצבת אותם מחדש, בקפידה. המתכת נחשבת כחומר עמיד, ומאפשרת חיים ארוכים לפריטים. הסטודיו  מבקש להגיש עיצוב, כאורח חיים: הצורך שלנו באסתטיקה, היופי שבפרטים. נוכחות החומר. תחושות שצבע מעורר בנו. קומפוזיציה. תפיסת חלל. ארגונומיה. כל אלו הופכים לחלק בלתי נפרד משפת העיצוב של הסטודיו. הפריטים כולם מיוצרים במגוון מפעלים ישראליים, שיתוף פעולה עם אנשי כפיים, עשויים מלאכת יד. בנוסף, כמחצית מהמתכת בשימוש בעולם הינה מתכת ממוחזרת. תהליך המחזור של מתכת לא מותיר אחריו פסולת, ולכן נחשב מאד אקולוגי.

אני מזמינה אתכם לצלול באתר ולגלות עולמות מופלאים של עיצוב: מרהיטים ועד פריטי אמנות. מפרויקטים גדולים ועד תחרויות ותערוכות בהם השתתפתי. ובנוסף, מאמרים שאני כותבת על עיצוב. 

For EN Pls Scroll Down

מיקי מן // fe _מעבדת מחקר, מגרש משחקים וסטודיו לעיצוב במתכת

Mikki Mann, Founder & Designer of fe. An Architect, B.Arch (TAU) and an Urbanist, MSc (TUDelft); but mostly a designer. Coming from such a background, I strive to achieve smart design, where minimalism in structure generates minimalistic design.

Join me on a tour through my research lab, a design Lab for Metal. Between Art & Design; between the Trivial & Conceptual; between Form, Function & Beauty; between Colors, Matter & Composition; between Contemporary & Timeless, between Ecology & Economy – creating dialogues in metal. Decoding Metal DNA.

The studio practice is set both in Tel Aviv / Israel & Utrecht / The Netherlands.

fe / symbol of the element Ferrum .